جزوه کامل ریاضی عمومی ۱

جزوه دست نویس ریاضی عمومی ۱

مشخصات فایل :

این جزوه برای درس ریاضی عمومی ۱ که اکثرا در دانشگاه های تهران تدریس شده است میباشد جزوه ریاضی عمومی ۱ استاد حامد کرمی در ۵۱ صفحه با فرمت pdf و بصورت عکس از صفحات جزوه گرفته (دست نویس) و با کیفیت مناسب تهیه شده و در اختیار شما قرار گرفته است.

* برای سهولت شما عزیزان ، یک نمونه از برگه جزوه در قسمت ” مستندات ” قرار داده شده.

ریاضی چیست ؟

ریاضی عمومی مجموعه ای از دانسته های علم ریاضیات است که هر مهندس باید به آنها مسلط باشد. این دانسته ها شامل مباحثی چون حساب دیفرانسیل، انتگرال، مثلثات، هندسه تحلیلی، جبر خطی و … است که در دانشگاه آموزش داده می شود.

تفاوت ریاضی ۱ و ۲ در چیست؟

بسیاری از مباحث ریاضی عمومی ۱ و ۲ قبل از ورود به دانشگاه در مدارس تدریس می شود. اما غیر از مباحثی نظیر تابع، حد و تا حدودی مشتق، سایر مباحث در ریاضی عمومی ۱ و ۲ بعد از ورود به دانشگاه بسیار پیشرفته‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرند. البته فصولی مانند «اعداد مختلط» و «مختصات قطبی» از جمله مباحثی هستند که صرفاً پس از ورود به دانشگاه آموزش داده می‌شوند. این آشنایی قبلی، مزایایی دارد که مهمترین آن، بالا رفتن سرعت یادگیری است از طرفی در صورت غفلت از خواندن دقیق و مرور مسائل متنوع ممکن است تهدیدی برای داوطلب باشد.

ریاضی در کنکور

در واقع بسیار دیده شده است که داوطلبان با اعتماد به نفس ناشی از دوره قبل از دانشگاه از مطالب این درس به صورت سطحی عبور می‌کنند و اتفاقا در آزمون‌ها، ناتوانی آن‌ها در پاسخگویی به سؤالات ریاضی عمومی (۱) از ریاضی عمومی (۲) بیشتر است! البته این موضوع می‌تواند به علت بالا بودن قابلیت طرح سؤالات متنوع در مباحث این درس (نسبت به ریاضی عمومی ۲) نیز باشد.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جزوه کامل ریاضی ۱ – دست نویس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

دیگر محصولات