سلام خوش آمدید

ورود یا عضویت

×

درباره ما

خانه » درباره ما

پی دی اف مارک چیست ؟

پی دی اف مارک یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل پروژات و مقالات و یا حتی تحقیق و پایان نامه و… را از آن تهیه نمائید.

تاریخچه پی دی اف مارک

پی دی اف مارک از سال ۲۰۱۹ توسط حسن علیپور تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان معتبر ترین مرجع خرید و فروش پروژه و مقاله ، تحت نام pdfmark.ir ، به معنی پی دی اف مارک آغاز کرد.

هم اکنون پی دی اف مارک حدود ۱۰۰ کاربر فعال (خریدار یا فروشنده) جزو برترین مرجع خرید و فروش پروژه و مقاله فارسی میباشد.

نحوه کارکرد پی دی اف مارک

پی دی اف مارک با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای مدرسان و اساتید و حتی دانشجویان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که محققین (به عنوان مثال نویسنده مقاله یا پروژه) محصول خود را آماده مینمایند و عرضه میکنند. کارمندان پی دی اف مارک بر روی محصول محققین قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت نویسندگی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند پی دی اف مارک این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت پی دی اف مارک هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت پی دی اف مارک

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از پی دی اف مارک استفاده نمایند؟

  • چون ما ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از افراد شخصی به صورت جدا تهیه نمایند.
  • ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان کد تخفیف برای خرید های بعدی میدهیم که این ویژگی در سیستم فروش دیجیتالی شخصی نیست.

سایت پی دی اف مارک دارای مجوزهای:

  • نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی به شماره
  • دارای مجوز حق فروش و نشر دیجیتال از وزارت ارشاد اسلامی به شماره

برای ورود به پی دی اف مارک میتوانید از آدرس PDFMARK.IR استفاده نمائید ضمن اینکه میتوانید برای خرید اول ۳۰% تخفیف، هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه به آدرسPDFMARK.IR/OFFER مراجعه بفرمایید.

با تشکر